Typy instalacji CMS PageEditor

Wdrożenia systemu CMS często związane są z wejściem do już istniejącej infrastruktury IT klienta. Aby wdrożenie systemu stanowiło jak najmniejsze problemy formalno organizacyjne przygotowaliśmy trzy typy instalacji systemu.

1. CMS Page_Editor 4.0 na licencji ASP + strona wynikowa na serwerach HONKI .

Opcja nie wymagająca żadnego dodatkowego oprogramowania. Po prostu korzystasz z Honki Page_Editora 4.0 online zgodnie z zasadami licencji ASP (Application Service Provider), a wszystkie wygenerowane z programu pliki przechowywane są na serwerach HONKI.

Rozwiązanie jest rekomendowane jako optymalne pod względem bezawaryjności, bezpieczeństwa i kosztów.

2. CMS Page_Editor 4.0 na licencji ASP + strona wynikowa przechowywana na zewnętrznym serwerze.

Podobnie jak w pierwszej opcji, Page_Editor 4.0 udostępniany jest na zasadach licencji ASP, natomiast wygenerowane pliki dla strony wynikowej są przechowywane na wskazanym przez klienta serwerze WWW.  Wymagania techniczne dla tej wersji zależą od tego, czy generowana strona będzie statyczna (bez odwoływania się do baz danych) czy dynamiczna.

3. CMS Page_Editor 4.0 oraz strona wynikowa na zewnętrznym serwerze.


W tej opcji program Page_Editor 4.0 jest instalowany przez zespół wdrożeniowy HONKI na zewnętrznym, wskazanym przez klienta serwerze spełniającym wymagania techniczne. To najdroższe rozwiązanie niosące za sobą opłatę za licencję bezterminową.

4. Podsumowanie
Najczęściej  stosowanym modelem instalacji i użytkowania programu jest licencja ASP + strona wynikowa przechowywana na serwerach HONKI .
-

Jesteśmy dla Ciebie 24/7/365

Z nami zapomnisz o Open Source i problemach z tym związanych.

Zamów Demo Poznaj atuty Page Editora

Newsletter

Dołącz do nas a otrzymasz 5% upustu, dostęp do promocji, wiedzę z zakresu content marketingu i SEO.

Facebook

Polub nas a otrzymasz 3% upustu, dostęp do promocji, wiedzę z zakresu content marketingu i SEO.