O firmie

Autorem systemu zarządzania treścią PageEditor jest Honki Sp. z o.o.

Twórcą i właścicielem programu CMS PageEditor jest HONKI Multimedia. Oprogramowanie zostało wdrożone i jest wykorzystywane od 2008 roku w projektach dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Dlaczego my?
Projektujemy, wdrażamy, integrujemy i rozwijamy komunikację z zakresu marketingu internetowego od 15 lat. Serwisy WWW, sklepy internetowe, dedykowane systemy informatyczne, aplikacje mobilne i e-mail marketing są naszą domeną.

Prosty CMS - Big Idea
Idea prostego od strony użytkownika a zaawansowanego od strony technologii systemu zarządzania treścią zrodziła się w 2006 roku. System CMS PageEditor stworzono dla tych, którym "źródło" kojarzy się przede wszystkim z wysokogórski strumieniem.

W opracowaniu głównych funkcjonalności oprogramowania udział brały osoby z działów marketingu i PR, aby system mógł służyć w głównej mierze pracownikom nieinformatycznym i był przez nich traktowany jako łatwy CMS.

Rozwój systemu
Internet to dynamiczne środowisko w którym codziennie pojawiają się nowe rozwiązania, aplikacje i pomysły. Śledzimy je i reagujemy rozwijając system. W planowaniu rozwoju systemu CMS o kolejne funkcjonalności opieramy się na pomysłach klientów, własnych doświadczenich i analizie światowych trendów. W jednym pozostajemy konserwatywni, łatwość obsługi to priorytet. Klienci mówią o nim prosty CMS ale w części edycyjnej. W części technologii robi na nich wrażenie dbałość o szczegóły i logika zastosowanych rozwiązań.

Fakty
82% użytkowników systemu wskazuje łatwość obsługi i szybkość przejścia w tryb edycji wybranej treści jako najważniejsze atuty systemu.
Dla 67% użytkowników systemu CMS PageEditor kluczowe jest wsparcie techniczne przez twórców systemu oraz jego rozwój prowadzony od 2006 roku.

Klienci
BRE BANK, Generali, BabyOno, BASF, COTY Polska, KRISPOL, Interflex Polska, Selena, KREISEL Technika Budowlana, UNITY LINE, DECORA, Vidella, Geberit, GTS Energis, Konfederacja Lewiatan, LBN, Cargill Polska (LNB), HASIT (DE), INTERNORM, RUUKKI, Concordia, BBraun, Aesculap-Chifa, Pompax, Wiązary Burkietowicz i inni.

Zobacz przykład małego wdrożenia (3 dni) »
Zobacz przykład średniej wielkości wdrożenia (7 dni) »
Zobacz przykład dużego wdrożenia (22 dni) »

Jesteśmy dla Ciebie 24/7/365

Opowiedz nam o swoim projekcie, a zajmiemy się nim od A-Z.

NAPISZ DO NAS Najważniejsze zastosowania PageEditor