serwis internetowy

CMS Page_Editor 4.0 jest przeznaczony dla nowych i istniejących serwisów WWW. Nie trzeba zmieniać aktualnej strony internetowej, aby rozpocząć zarządzanie treścią na stronie WWW i korzystać z wielu funkcjonalności systemu. 

Wdrożenie systemu Page_Editor jako systemu CMS do zarządzania treścią strony WWW to najczęściej wybierane przez nowych klientów rozwiązanie. W bardzo wielu przypadkach stanowi pierwsze poważne wdrożenie strony internetowej przy okazji, którego porządkowane są w firmie kwestie wizerunkowe, sprzedażowe, marketingowe, techniczne i formalne. Zespół wdrożeniowy pomoże Państwu uporządkować materiały, podpowie jakie rozwiązania warto zastosować i jakie dobre praktyki warto wdrożyć. Poniżej lista najważniejszych informacji związanych z wdrożeniem. 

Krótki czas wdrożenia Page_Editor jako CMS do strony www

Najkosztowniejsza część związana z wdrożeniem programu została ograniczona do minimum dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania w jądrze systemu. Wdrożenie zajmuje od 2 do 20 dni w zależności od wielkości struktury serwisu WWW oraz ilości zastosowanych w nim szablonów HTML. 

Proces wdrożenia CMS

W zależności czy tworzymy nowy serwis WWW z systemem CMS czy wdrażamy do istniejącego serwisu WWW procedura wdrożenia jest różna. Jeśli chcesz poznać kluczowe etapy wdrożenia odwiedź działy Wdrożenie CMS do nowej WWW oraz Wdrożenie CMS do istniejącej strony WWW. Aby poznać szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Kompleksowa obsługa projektów internetowych

Klient nie mający własnego działu IT a usługi rozproszone u kilku dostawców nie musi się obawiać kłopotów z przeniesieniem całości do HONKI. Wystarczy jedno pełnomocnictwo i zajmiemy się całością prac w imieniu klienta. Z takiego wsparcia korzysta 80% naszych klientów.

Wysoka jakość programu CMS dla małej, średniej i dużej firmy.

CMS Page_Editor wdrażany jest w małych, średnich i dużych firmach. W gronie klientów są instytucje finansowe i obiekty użyteczności publicznej o szczególnych charakterze (np. lotniska). U wszystkich obowiązują te same wysokie standardy wdrożenia, rozwoju i bezpieczeństwa.

Rozwój projektu, wsparcie biznesowe i marketingowe

Środowisko w jakim działa strona internetowa zmienia się z dnia na dzień. Mamy tego świadomość, dlatego monitorujemy zmiany i proponujemy klientom rozwiązania jakie mogą zabezpieczyć i zwiększyć skalę działania ich biznesów. Warto zapoznać się z ofertą wsparcia marketingowego i technicznego.

Wysoki poziom satysfakcji Klientów wspomagany przez dokumentacje wdrożeniowe

Satysfakcja klienta jest tym większa im bardziej wykonana usługa jest zgodna z jego oczekiwaniami. Mając to na uwadze przez lata wypracowaliśmy dwa dokumenty, które w sposób prosty i jasny opisują jaki będzie efekt wdrożenia systemu CMS Page_Editor. Dokumentacja przedwdrożeniowa opisuje jakie elementy i w jaki sposób będą edytowalne na stronie WWW a dokumentacja powdrożeniowa opisuje jak wygląda edycja po wdrożeniu systemu. Oba dokumenty są przedstawione klientowi do weryfikacji czy cel jakim jest łatwa edycja dla klienta został osiągnięty.

CMS Page_Editor pomaga w pozycjonowaniu strony WWW

Proces tworzenia nowej treści (podstrony) został opracowany w taki sposób, aby użytkownik nie zapomniał o elementach wspomagających pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Zastosowanie się do podpowiedzi umieszczonych w systemie pozwoli na znaczące polepszenie widoczności strony WWW w wyszukiwarkach.

Rozbudowa strony WWW o nowe funkcjonalności w 24h jest możliwa

Jeśli zwiększą się potrzeby Twojego biznesu możesz zamówić moduły z dodatkowymi funkcjonalnościami. Instalacja zostanie przeprowadzona w ciągu 24h. W każdej chwili będziesz mógł z nich zrezygnować nie ponosząc dodatkowych kosztów. 

Korzyści marketingowe, komunikacyjne i informatyczne

  • dostępność dla klientów 24/7/365
  • możliwość szybkiej reakcji na niespodziewane zdarzenia
  • dostęp do panelu edycji strony WWW z każdego miejsca na świecie
  • monitoring treści umieszczanych przez redaktorów
  • wsparcie doświadczonego dostawcy rozwiązań IT dla średniego i dużego biznesu
  • bezpieczeństwo danych
  • jasne procedury współpracy
  • więcej na Atuty systemy CMS Page_Editor

Jesteśmy dla Ciebie 24/7/365

Z nami zapomnisz o Open Source i problemach z tym związanych.

Zamów Demo Poznaj atuty Page Editora

Newsletter

Dołącz do nas a otrzymasz 5% upustu, dostęp do promocji, wiedzę z zakresu content marketingu i SEO.

Facebook

Polub nas a otrzymasz 3% upustu, dostęp do promocji, wiedzę z zakresu content marketingu i SEO.