Portal internetowy

System CMS do zarządzania portalem internetowym lub wortalem (portal tematyczny) musi pomagać w zarządzaniu dużą ilością artykułów, grafik, treści multimedialnych przez redaktorów z różnym poziomem dostępu i możliwości akceptacji. Wdrożenie CMS do portalu to w 100% rozwiązanie dedykowane, które rzadko mieści się w obrębie podstawowych funkcjonalności jakiegokolwiek CMSa.

Rozwiązanie portalowe w oparciu o system PageEditor to przede wszystkim narzędzie do szybkiej edycji treści przez wielu redaktorów oraz bezpieczna dwupoziomowa akceptacja tworzonych treści. Wersjonowanie każdego wpisu to wentyl bezpieczeństwa, jeśli w treści portalu wkradnie się błąd lub zostaną opublikowane przedwcześnie. Automatyczne powiadomienia o konieczności zaakceptowania nowej lub zmienionej treści artykułu, wysyłane na adres e-mail uprawnionych do publikacji użytkowników znakomicie automatyzują pracę redakcji portalu.

Wdrożenie systemu zarządzania treścią i modułów funkcjonalnych.

Wdrożenie portalu lub wortalu poprzedzane jest zawsze wnikliwą analizą przedwdrożeniową. Sprawdzamy potrzeby biznesowe, oczekiwania funkcjonalne i specyfikację techniczną. Na tej podstawie weryfikujemy możliwości PageEditor z oczekiwaniami klienta. Często korzystamy z gotowych modułów funkcjonalnych.

Lista wybranych modułów mogących znaleźć zastosowanie w portalu:

1. moduł do zarządzania tagami,
2. moduł tagowania artykułów,
3. moduł zarządzania użytkownikami (redaktorami),
4. moduł zarządzania wersjami językowymi,
5. moduł zarządzania reklamami.

Przykładowe wdrożenie: Konfederacja Lewiatan, Port Lotniczy Poznań-Ławica

Jesteśmy dla Ciebie 24/7/365

Opowiedz nam o swoim projekcie, a zajmiemy się nim od A-Z.

NAPISZ DO NAS Najważniejsze zastosowania PageEditor