System zarządzania treścią PageEditor

Twórcą i właścicielem systemu zarządzania treścią PageEditor jest Honki Sp. z o.o. Za rozwój oprogramowania odpowiada dedykowany do projektów IT zespół Honki Software House.

Cel powstania systemu zarządzania treścią

System zarządzania treścią PageEditor stworzono dla tych, którym "źródło" kojarzy się przede wszystkim z wysokogórskim strumieniem. Oferowane przez nas oprogramowanie adresowane jest dla pracowników działów marketingu, public relations, sprzedaży, content marketingu i pozostałych redaktorów.
Pierwsze wdrożenie systemu zarządzania treścią PageEditor miało miejsce w 2008 roku i było odpowiedzią na potrzebę jednego z klientów. Oczekiwaniem klienta było wdrożenie serwisu WWW z dedykowanym systemem CMS. Przygotowana aplikacja naszego autorstwa okazała się strzałem w dziesiątkę. Zadowolony klient życzył sobie kolejnych wdrożeń i polecał nas innym firmom. Nie minęło wiele czasu a już mieliśmy kilkudziesięciu klientów i kilkuset projektów z PageEditor w roli głównej.

Wersje systemu zarządzania treścią

Od początku istnienia aplikacji rozwijamy ideę tworzenia prostego dla użytkownika, a zaawansowanego od strony technologii systemu zarządzania treścią, który jest jednorodny nie tylko od strony silnika aplikacji, ale również interfejsu użytkownika. W ten sposób stajemy w kontrze do niejednorodnych systemów open source. Oprogramowanie zawiera pond sto funkcjonalności pozwalających zadowolić laików jak też zaawansowanych użytkowników systemów CMS. Regularne aktualizacje oprogramowania mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa, polepszanie użyteczności i doświadczeń użytkowników z aplikacją jak też optymalne pozycjonowanie treści. W roku 2020 PageEditor przeszedł znaczącą aktualizację w zakresie silnika aplikacji oraz interfejsu. Oprogramowanie weszło na wyższy poziom użyteczności i otwartości na API innych dostawców oprogramowania.

Dlaczego warto wdrożyć PageEditor?

Projektujemy, wdrażamy, integrujemy i rozwijamy komunikację z zakresu marketingu internetowego od 20 lat. Serwisy WWW, sklepy internetowe, dedykowane systemy informatyczne, aplikacje mobilne i e-mail marketing są naszą domeną. System zarządzania treścią PageEditor jest prostym w obsłudze narzędziem do realizacji celów biznesowych klientów stworzonym w oparciu o potrzeby małych, średnich i dużych biznesów z wielu branż. W opracowaniu głównych funkcjonalności programu biorą udział osoby z działów marketingu i PR, aby system mógł służyć w głównej mierze pracownikom nieinformatycznym.

Rozwój systemu zarządzania treścią

Internet to dynamiczne środowisko, w którym codziennie pojawiają się nowe rozwiązania, ale też niebezpieczeństwa. Śledzimy je i reagujemy rozwijając system. W planowaniu rozwoju systemu CMS o kolejne funkcjonalności opieramy się na pomysłach klientów, własnych doświadczeniach i analizie światowych trendów. W jednym pozostajemy konserwatywni, łatwość obsługi to priorytet. Klienci mówią o nim "prosty CMS" i takie ma sprawiać wrażenie. Wybierając jeden z 3 pakietów cenowych otrzymasz system zarządzania treścią zawsze aktualny, umieszczony na bezpiecznym i szybkim hostingu. 

Jakość i satysfakcja klientów

82% użytkowników systemu zarządzania treścią PageEditor wskazuje łatwość obsługi i szybkość przejścia w tryb edycji wybranej treści jako najważniejsze atuty systemu. Dla 67% użytkowników systemu CMS PageEditor kluczowa jest niezawodność i wsparcie techniczne przez autorów systemu. 70% klientów wdraża więcej niż jeden serwis WWW w oparciu o CMS PageEditor.

Obsługiwane branże

Powszechność i znaczenie Internetu powoduje, że trudno zamknąć się w określonych ramach branżowych. Powszechnie wiadomym jest, że branża finansowa jest najbardziej zaawansowana w rozwiązaniach opartych o nowe technologie, dlatego czerpiemy garściami wiedzę i doświadczenie z branży finansowej lub bankowej i implementujemy to w branżach o mniejszej dojrzałości cyfrowej. Działamy dla wielu branż a najważniejsze z nich to:
- branża bankowa,
- branża finansowa,
- branża ubezpieczeniowa,
- branża budowlana,
- branża wyposażenia wnętrz,
- branża rolna,
- branża medyczna.


Klienci

BRE BANK, BabyOno, BASF, KRISPOL, Interflex Polska, Selena, KREISEL Technika Budowlana, UNITY LINE, DECORA, Vidella, Geberit, GTS Energis, Konfederacja Lewiatan, LBN, Cargill Polska (LNB), RUUKKI, Concordia (aktualnie Generali), BBraun, Aesculap-Chifa, Pompax, Wiązary Burkietowicz i inni. Zobacz listę klientów

Jesteśmy dla Ciebie 24/7/365

Opowiedz nam o swoim projekcie, a zajmiemy się nim od A-Z.

NAPISZ DO NAS Najważniejsze zastosowania PageEditor