Ekstranet

Ekstranet (eng. extranet) to część strony internetowej wymagająca zalogowania się użytkownika. Służy udostępnianiu treści, plików, materiałów video i zasobów między organizacjami (firmami) lub między nimi i ich klientami. PageEditor zawiera Moduł Stref Chronionych dzięki któremu bez problemu można uruchomić ekstranet w oparciu o szablony HTML wykorzystywane na stronie WWW.

Zastosowanie PageEditor we wdrożeniu Ekstranetu.

Zarządzanie Extranetem nie różni się od zarządzania stroną WWW. Uprawnienia dostępu dla użytkowników (login i hasło) nadaje administrator strony WWW (np. klient CMS PageEditor) wykorzystując Moduł Stref Chronionych. Wdrożenie Ekstranetu poprzedza analiza potrzeb klienta.

Jak wygląda wdrożenie?

Po ustaleniu potrzeb klienta podejmujemy wspólnie decyzję czy rozbudowujemy stronę WWW o dodatkowe szablony czy wystarczające są te używanie aktualnie w serwisie WWW. Jeśli szablony zaspokajają potrzeby funkcjonalne instalowany jest Moduł Stref Chronionych i ekstranet gotowy. W kolejnym kroku administrator systemu przypisuje użytkowników systemu lub wysyła do nich link z zaproszeniem do rejestracji. Czas wdrożenia 5-7 dni roboczych. 

Rozwój projektu, wsparcie biznesowe i marketingowe.

Środowisko w jakim działa Intranet, zmienia się z dnia na dzień. Mamy tego świadomość, dlatego monitorujemy zmiany i proponujemy klientom rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo i optymalizujące komunikację w ramach projektu. Warto zapoznać się z ofertą wsparcia marketingowego i technicznego.

Korzyści marketingowe i komunikacyjne.

Współcześnie, logowanie się na stronie internetowej nie jest niczym trudnym dla użytkowników a wręcz przeciwnie, stanowi element wyróżnienia. Przywitanie użytkownika po zalogowaniu personalizowanym komunikatem powoduje, że bezduszny system internetowy nabiera ludzkiego wymiaru. Dedykowane dla użytkownika treści są dowodem profesjonalizmu i indywidualnego traktowania.

  • dostępność dla pracowników 24/7/365
  • możliwość szybkiej reakcji na niespodziewane zdarzenia
  • dostęp do panelu edycji strony WWW z każdego miejsca na świecie
  • dostęp do treści Intranetu z każdego miejsca na świecie
  • możliwość monitorowania aktywności użytkowników
  • pewność zaangażowania użytkowników Intranetu
  • wsparcie doświadczonego dostawcy rozwiązań IT dla średniego i dużego biznesu
  • bezpieczeństwo danych
  • jasne procedury współpracy

Komunikacja jest skuteczna pod warunkiem, że jest personalizowana. Wdrożenie Extranetu to najprostsza forma takiej komunikacji.

Jesteśmy dla Ciebie 24/7/365

Z nami zapomnisz o Open Source i problemach z tym związanych.

Zamów Demo Poznaj atuty Page Editora

Newsletter

Dołącz do nas a otrzymasz 5% upustu, dostęp do promocji, wiedzę z zakresu content marketingu i SEO.

Facebook

Polub nas a otrzymasz 3% upustu, dostęp do promocji, wiedzę z zakresu content marketingu i SEO.