Moduł do zarządzania słowami kluczowymi

Stosuj techniki oparte o słowa kluczowe do pisania lepszych tekstów, które zwiększą widoczności strony WWW w wyszukiwarce Google.

Zastosowanie modułu zarządzania słowami kluczowymi

Słowa kluczowe z punktu widzenia marketingu internetowego głównie związane są z pozycjonowaniem oraz reklamą w wyszukiwarce lub social mediach. Pozycjonowanie wykorzystuje słowa kluczowe i frazy kluczowe do tworzenia treści odpowiadających na zapytania użytkowników w wyszukiwarce internetowej. Tak więc należy i warto znać odpowiednie słowa kluczowe i wplatać je w treści, aby tekst był optymalny pod roboty wyszukiwarek i miał szanse na odnalezienie w wynikach wyszukiwania Google. Odpowiednie słowa kluczowe i liczbę ich wyszukiwań możesz znaleźć w module Google Ads służącym do doboru słów kluczowych. Weryfikację czy zastosowałeś je w odpowiedniej ilości w serwisie WWW sprawdzisz w module zarządzania słowami kluczowymi.

Korzyści wynikające z wdrożenia modułu zarządzania słowami kluczowymi

Jeśli znasz odpowiednie słowa kluczowe pod SEO to powinieneś zastosować je w serwisie WWW, ponieważ od tego między innymi będzie zależała wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania Google. Jeśli nie znasz dokładnie statystyk zastosowania wybranego słowa kluczowego na stronie lub serwisie WWW to może się okazać, że jest go za dużo, lub za mało. Moduł zarządzania słowami kluczowymi dokładnie poinformuje Cię o liczbie słów kluczowych w serwisie WWW.

Funkcjonalności modułu zarządzania słowami kluczowymi

Moduł realizuje specyficzne funkcjonalności, które nie są dostępne w standardowej wersji PageEditor. Po zalogowaniu się w systemie CMS przejdź do modułów dodatkowych i wybierz Moduł zarządzania słowami kluczowymi. Przy jego pomocy zobaczysz wszystkie użyte w serwisie słowa kluczowe, które przypisane są do przygotowanych wcześniej stron. Po analizie słów kluczowych możesz przejść do Opcji stron i zobaczyć w szczegółach ile słów kluczowych użyłeś w wybranym artykule. Będziesz mógł dokonać więc analizy bez stosowania zewnętrznych narzędzi, niekoniecznie analizujących w sposób poprawny treści w języku polskim.

Proces i czas wdrożenia modułu

Moduł jest standardowym rozwiązaniem, którego wdrożenie jest oparte o proces wypracowany przez wiele lat wdrożeń. Średni czas uruchomienia modułu to 5 dni roboczych, wliczając w tym formalności i wdrożenie. Szkolenie z obsługi modułu odbywa się online i trwa około 10-15 min.

Cena wdrożenia modułu zarządzania słowami kluczowymi

W związku z rozwojem CMS PageEditor i dodawaniem kolejnych funkcjonalności do programu, cena wdrożenia modułu ulega zmianie. Zapytaj o aktualny cennik korzystając z adresów e-mail dostępnych na stronie Kontakt

Jesteśmy dla Ciebie 24/7/365

Opowiedz nam o swoim projekcie, a zajmiemy się nim od A-Z.

NAPISZ DO NAS Najważniejsze zastosowania PageEditor