Moduł do zarządzania strefą chronioną hasłem

Twórz i udostępniaj treści niepubliczne dla wybranych, zalogowanych użytkowników Twojej strony WWW. Skorzystaj z modułu do zarządzania strefą chronioną hasłem.

Zastosowanie modułu zarządzania strefami chronionymi

Serwis internetowy pełni wiele funkcji, jedną z nich jest prezentowanie treści przeznaczonych dla wybranych, zalogowanych w serwisie WWW użytkowników. Moduł zarządzania strefami chronionymi przeznaczony jest dla małych, średnich i dużych firm, które wspierają użyteczne rozwiązania usprawniające komunikację i budujące bliskie relacje z klientem. Wdrożenie modułu daje nieograniczone możliwości tworzenia stref dostępnych po zalogowaniu. Najczęściej występują jako:
Extranet,
• Strefa klienta,
• Program lojalnościowy,
• System zgłoszeń,
• System wymiany informacji.

Korzyści wynikające z wdrożenia modułu stref chronionych hasłem

Użytkownicy Internetu codziennie spotykają się z rozwiązaniami typu konto użytkownika i towarzyszącymi jemu korzyściami. Pozostawienie danych jest premiowane rabatem, promocją lub przystąpieniem do programu lojalnościowego. Rejestracja budzi więc przyjemne skojarzenia i jest synonimem jakości i wysokiego poziomu usług. Wdrożenie strefy dostępnej po zalogowaniu niesie ze sobą szereg korzyści wpływających na:
sprzedaż,
wizerunek,
lojalność.

Funkcjonalności modułu stref chronionych hasłem

Moduł stref chronionych realizuje specyficzne funkcjonalności, które nie są dostępne w standardowej wersji PageEditor. Najważniejsze z nich to:
• tworzenie treści dostępnej dla zalogowanych użytkowników w serwisie WWW, 
• zarządzanie użytkownikami serwisu WWW,
• zarządzanie uprawnieniami użytkowników do określonych, dedykowanych treści.

Z punktu widzenia redaktora serwisu WWW moduł nie wpływa na sposób tworzenia treści. Z punktu widzenia administratora moduł wprowadza konieczność zarządzania użytkownikami strefy chronionej oraz kontroli nad udostępnianymi treściami. Zarządzanie uprawnieniami redaktorów oraz publikacjami treści w obrębie strefy chronionej jest standardowe, analogiczne dla wszystkich treści zarządzanych przy pomocy CMS PageEditor.

Proces i czas wdrożenia modułu

Moduł jest standardowym rozwiązaniem, którego wdrożenie jest oparte o proces wypracowany przez wiele lat wdrożeń. Średni czas uruchomienia modułu to 10 dni roboczych, wliczając w tym formalności i wdrożenie. Szkolenie z obsługi modułu odbywa się online i trwa około 10-15 min.

Cena wdrożenia modułu stref chronionych hasłem

W związku z rozwojem CMS PageEditor i dodawaniem kolejnych funkcjonalności do programu, cena wdrożenia modułu ulega zmianie. Zapytaj o aktualny cennik korzystając z adresów e-mail dostępnych na stronie Kontakt

Przykłady wdrożenia:
• Concordia Capital (Strefa Agenta i Strefa Bankowca), 
• Konfederacja Lewiatan (Strefa dla Członków Konfederacji Lewiatan),
• Decora SA - promocja EURO 2012 (Strefa dla klientów),
• EFAPEL - Strefa dla instalatorów osprzętu elektrycznego.

Jesteśmy dla Ciebie 24/7/365

Opowiedz nam o swoim projekcie, a zajmiemy się nim od A-Z.

NAPISZ DO NAS Najważniejsze zastosowania PageEditor