Moduł do zarządzania danymi na Google Maps

Zarządzaj danymi prezentowanymi na mapach Google z poziomu systemu zarządzania treścią strony internetowej. Skorzystaj z modułu Google Maps Editor.

Zastosowanie modułu Google Maps Editor

Korzystanie z rozwiązań i technologii Google to powszechnie stosowana praktyka. W przypadku serwisów WWW często wdrażamy rozwiązanie Google Maps pozwalające na umieszczenie dowolnej ilości lokalizacji (np. adresów firm) na mapach Google i prezentowanie ich w ramach strony internetowej. Niewątpliwą korzyścią tego rozwiązania jest możliwość wyznaczania trasy dojazdu z własnej lokalizacji do wprowadzonej na mapie Google lokalizacji.

Powody, dla których wdrażane są mapy Google są następujące:
• chęć pokazania lokalizacji referencyjnych na wybranym terenie (na przykład realizacje),
• chęć wskazania najbliższego punktu obsługi klienta dla wybranej lokalizacji,
• duża liczba punktów handlowych o zmieniających się parametrach usługi (np. godziny otwarcia),
• duża rotacja pracowników w oddziałach, do których kontakt został podany przy danej lokalizacji.

Korzyści wynikające z wdrożenia modułu Google Maps Editor

Wdrożenie modułu automatyzuje i przyspieszenia pracę z danymi umieszczanymi na mapach Google oraz ogranicza popełnienie błędu. Dodanie nowej lokalizacji na mapie Google ogranicza się do wypełnienia kilku pól formularza. Korekta i usunięcie danych z Google Maps zamyka się w kilku kliknięciach. 

Funkcjonalności modułu Google Maps

Moduł zbiera w jednym miejscu dane wszystkich lokalizacji opublikowanych na Google Maps. Po zalogowaniu się do PageEditor wybierz z zakładki Moduły dodatkowe Google Maps Editor i przejdź do edycji. Zobaczysz listę lokalizacji z których każda edytowana jest przy pomocy formularza, w którym możesz dodać lub zmieniać dane opublikowane na Google Maps. Po zapisaniu następuje automatyczny update danych na Mapach Google.

Proces i czas wdrożenia modułu

Moduł jest standardowym rozwiązaniem, którego wdrożenie jest oparte o wypracowany przez wiele lat wdrożeń workflow. Średni czas uruchomienia modułu to 10 dni roboczych, wliczając w tym formalności i wdrożenie. Szkolenie z obsługi modułu odbywa się online i trwa około 10-15 min.

Cena wdrożenia modułu Google Maps Editor

W związku z rozwojem CMS PageEditor i dodawaniem kolejnych funkcjonalności do programu cena wdrożenia modułu ulega zmianie. Zapytaj o aktualny cennik korzystając z adresów e-mail dostępnych na stronie Kontakt.

Przykłady wdrożenia:
• BabyOno - serwis WWW oraz sklep internetowy
• LBA (Konfederacja Lewiatan) - serwis WWW
• Port Lotniczy Poznań Ławica - serwis WWW
• Decora SA - serwis WWW
• Vidella - serwis WWW
• Krispol - serwis WWW
• Interflex Polska - serwis WWW

Jesteśmy dla Ciebie 24/7/365

Opowiedz nam o swoim projekcie, a zajmiemy się nim od A-Z.

NAPISZ DO NAS Najważniejsze zastosowania PageEditor