Moduł do zarządzania warstwami i popupami

Wykorzystaj wyskakujące okienka typu popup do informowania o nowościach, promocjach i pozyskiwania subskrybentów Newslettera. Skorzystaj z modułu do Zarządzania warstwami i popupami.

Zastosowanie modułu do zarządzania warstwami i popupami

Jeśli jesteś nastawiony na aktywne pozyskiwanie odbiorców i klientów dobrym rozwiązaniem są wyskakujące warstwy i popupy na stronie internetowej z odpowiednio przygotowanymi informacjami. Choć bywają irytujące, cechują się wysoką skutecznością działania. Zastosowanie tego modułu jest tak szerokie, że wdrażamy go do każdego typu strony internetowej.

Korzyści wdrożenia modułu do zarządzania warstwami i popupami

Wyskakujące okienka i warstwy to rozwiązanie stosowane powszechnie w celu poinformowania odwiedzających stronę internetową o istotnych z punktu widzenia biznesu kwestiach. Poza funkcją informacyjną taka forma komunikacji jest skuteczna jeśli chcesz pozyskać adresy e-mail odbiorców. Pozyskiwanie danych w taki sposób jest często elementem content marketingu. Moduł automatyzuje publikację i pozwala na zarządzanie treścią warstw i popupów.

Funkcjonalności modułu do zarządzania warstwami i popupami

Moduł realizuje specyficzne funkcjonalności, które nie są dostępne w standardowej wersji PageEditor.  Po zalogowaniu się do PageEditor wybierz Moduły dodatkowe i z listy Moduł do zarządzania warstwami i popupami. Zobaczysz listę wszystkich zdefiniowanych warstw i popupów a klikając w wybrany przejdziesz do jego edycji. Poza określeniem treści definiujesz:
• Typ reklamy
• Okres emisji
• Maksymalną liczbę wyświetleń na godzinę, dzień lub tydzień
• Miejsce emisji w strukturze serwisu WWW

Skuteczność każdego z popupów lub warstw jest monitorowana. Uzyskać możesz informacje o liczbie wyświetleń oraz liczbie kliknięć.

Proces i czas wdrożenia modułu

Moduł jest standardowym rozwiązaniem, którego wdrożenie jest oparte o wypracowany przez wiele lat wdrożeń workflow. Średni czas uruchomienia modułu to 10 dni roboczych, wliczając w tym formalności i wdrożenie. Szkolenie z obsługi modułu odbywa się online i trwa około 30-60 min.

Cena wdrożenia modułu do zarządzania warstwami i popupami

W związku z rozwojem CMS PageEditor i dodawaniem kolejnych funkcjonalności do programu cena wdrożenia modułu ulega zmianie. Zapytaj o aktualny cennik korzystając z adresów e-mail dostępnych na stronie Kontakt.

Przykłady wdrożenia:
• Port Lotniczy Poznań-Ławica - serwis WWW portu lotniczego,
• Konfederacja Lewiatan - portal internetowy.

Jesteśmy dla Ciebie 24/7/365

Opowiedz nam o swoim projekcie, a zajmiemy się nim od A-Z.

NAPISZ DO NAS Najważniejsze zastosowania PageEditor