Honki Search - skuteczne pozycjonowanie 

Honki Search to marka agencji Honki. Wydzielony ze struktur spółki dział realizuje projekty związane z pozycjonowaniem, reklamą w Google oraz w Social Mediach. Trudno wyobrazić sobie rozwój tego typu usług bez serwisu WWW z systemem zarządzania treścią.

Kilka słów o projekcie

Honki Search to wydzielony kilka lat temu ze struktur HONKI zespół odpowiedzialny za promocję w wyszukiwarce Google oraz Social Mediach. W związku z rozwojem usług SEO i PPC, potrzebne było miejsce przeznaczone dla nowych klientów zainteresowanych reklamą w Internecie. 

Wdrożenie systemu CMS
Wdrożenie PageEditor do serwisu internetowego https://search.honki.pl podzielone było na kilka etapów. W pierwszym etapie przygotowany został mini serwis WWW uruchomiony kilka lat temu. W kolejnym etapie dodane zostały cennik usług oraz rozbudowana została nawigacja. W trzecim etapie zainstalowano system zarządzania treścią PageEditor. Każdy z etapów oddzielał okres około pół roku. Aktualnie każda z sekcji serwisu WWW jest edytowalna, dzięki czemu możemy włączać kolejnych redaktorów serwisu WWW, aby tworzyli wartościowe dla użytkowników programu treści.

Efekty prac
Projekt wdrażany był przez zespół z kilkunastoletnim doświadczeniem i nie napotkaliśmy szczególnych problemów. Liczymy na organiczny rozwój brandu Honki Search i wraz z nim dalszy rozwój serwisu WWW.


Jesteśmy dla Ciebie 24/7/365

Opowiedz nam o swoim projekcie, a zajmiemy się nim od A-Z.

NAPISZ DO NAS Najważniejsze zastosowania PageEditor