Serwis internetowy dla Wiązary Burkietowicz

Przygotowaliśmy serwis internetowy z systemem zarządzania treścią dla lidera branży drzewnej firmy Wiązary Burkietowicz. Responsywny, nowoczesny z interaktywną mapą realizcji więźb dachowych w całej Polsce. 

Wdrożenie serwisu internetowego z systemem CMS.

Firma Wiązary Burkietowicz to lider w produkcji prefabrykowanych konstrukcji z litego drewna w Polsce. Pozycja lidera wynika z ponad 100 letniej tradycji, nowoczesny park maszynowy, ale też otwarcia na nowe technologie.

Zakres prac obejmował jaki został nam powierzony obejmował:

  • analizę otoczenia marketingowego firmy w Internecie,
  • przygotowanie architektury informacji,
  • przygotowanie makiet funkcjonalnych,
  • przygotowanie nowoczesnej, stylowej grafiki zgodnej z CI klienta,
  • wdrożenie systemu zarządzania treścią,
  • obsługę i rozwój projektu,
  • utrzymanie na serwerach HONKI.

Serwis internetowy zarządzany jest przy pomocy PageEditor z kilkoma ciekawymi rozwiązaniami jak:

  1. Interaktywna mapa Google prezentująca lokalizacje pochodzących z zakładów klienta wiązarów a zainstalowanych na dachach w Polsce. Po stronie użytkownika istnieje możliwość wpisania swojego adresu zamieszkania i odnalezienia najbliższej lokalizacji z dachem od Wiązary Burkietowicz. Po stronie administratora serwisem WWW, przy pomocy CMSa klient zarządza danymi na mapach. Do zarządzania mapą Google wdrożony został Moduł do zarządzania Google Maps,
  2. System do zarządzania spływającymi z formularzy online leadami. W serwisie internetowym wiazary.pl wdrożyliśmy kilka typów formularzy, od prostych do złożonych, które mają pozyskać dane kontaktowe do potencjalnych klientów. Wszystkie dane spływają do jednego miejsca i rozdzielane są pomiędzy sprzedawców odpowiedzialnych za wybrany rejon Polski. Takie rozwiązanie niesie za sobą same korzyści, pracownicy sprzedaży pozyskują leady potencjalnych klientów a zarząd firmy śledzi efektywność pracy działu sprzedaży. Mając dane można bez problemu wyliczyć ROI lub inne wskaźniki biznesowe i marketingowe. Modułem, który oferuje te funkcjonalności jest Moduł do zarządzania leadami.

 

Jesteśmy dla Ciebie 24/7/365

Opowiedz nam o swoim projekcie, a zajmiemy się nim od A-Z.

NAPISZ DO NAS Najważniejsze zastosowania PageEditor