Serwis internetowy dla Wiązary Burkietowicz

Przygotowaliśmy serwis internetowy z systemem zarządzania treścią dla lidera branży drzewnej firmy Wiązary Burkietowicz. Responsywny, nowoczesny z interaktywną mapą realizcji więźb dachowych w całej Polsce. 

Kilka słów o kliencie

Firma Wiązary Burkietowicz to lider w produkcji prefabrykowanych konstrukcji z litego drewna w Polsce. Pozycja lidera wynika z ponad 100 letniej tradycji, nowoczesnego parku maszynowego, wysokiej kultury pracy i otwarcia na nowe technologie.

Kilka słów o projekcie

Rozpoczynając współpracę z firmą Burkietowicz zakładaliśmy szersze wsparcie klienta niż tylko w zakresie wykonania serwisu WWW. W ramach projektu wykonania serwisu WWW z systemem CMS zajęliśmy się:
• analizą otoczenia marketingowego firmy w Internecie,
• przygotowaniem architektury informacji,
• przygotowaniem makiet funkcjonalnych,
• przygotowaniem nowoczesnej, stylowej grafiki zgodnej z CI klienta,
• wdrożeniem systemu zarządzania treścią,
• obsługą i rozwojem projektu,
• utrzymaniem na serwerach HONKI.

Rozwiązania dedykowane

Aby zwiększyć atrakcyjność serwisu WWW dla użytkowników w projekcie dla firmy Wiązary Burkietowicz wdrożyliśmy dwa bardzo ciekawe rozwiązania dedykowane:
• Interaktywną mapa Google prezentująca lokalizacje pochodzących z zakładów klienta wiązarów a zainstalowanych na dachach w Polsce. Po stronie użytkownika istnieje możliwość wpisania swojego adresu zamieszkania i odnalezienia najbliższej lokalizacji z dachem od Wiązary Burkietowicz. Po stronie administratora serwisem WWW, przy pomocy CMSa klient zarządza danymi na mapach. Do zarządzania mapą Google wdrożony został Moduł do zarządzania Google Maps,
• System do zarządzania spływającymi leadami. W serwisie internetowym wiazary.pl wdrożyliśmy kilka typów formularzy, od prostych do złożonych, które mają pozyskać dane kontaktowe do potencjalnych klientów. Wszystkie dane spływają do jednego miejsca i rozdzielane są pomiędzy sprzedawców odpowiedzialnych za wybrany rejon Polski. Takie rozwiązanie niesie za sobą korzyści dla pracowników sprzedaży, którzy pozyskują leady potencjalnych klientów a także dla zarządu firmy, który śledzi efektywność pracy działu sprzedaży. Mając dane dotyczące pozyskania leadów można bez problemu wyliczyć ROI lub inne wskaźniki biznesowe i marketingowe. Modułem, który oferuje te funkcjonalności jest Moduł do zarządzania leadami.

 

Jesteśmy dla Ciebie 24/7/365

Opowiedz nam o swoim projekcie, a zajmiemy się nim od A-Z.

NAPISZ DO NAS Najważniejsze zastosowania PageEditor