Serwis internetowy dla firmy Pompax

Przygotowaliśmy i uruchomiliśmy serwis internetowy firmy Pompax. Nowoczesna stylistyka, baza fachowej wiedzy, integracja z Social Media i optymalizacja na urządzenia mobilne to ogromny skok jakościowy w stosunku do poprzedniej wersji serwisu WWW. Wszystkie elementy serwisu WWW zarządzane przy pomocy PageEditor.

Kilka słów o kliencie i projekcie

Pompax jest liderem w branży remontów systemów pompowych. W siedzibie firmy znajduje się najnowocześniejsze centrum serwisowe pomp. Naszym zadaniem było zaprojektowanie Pompax na nowo w zakresie mediów cyfrowych i analogowych. Prace rozpoczęliśmy od wyznaczenia linii stylistycznej dla całej marki i krok po kroku wdrażaliśmy zmianę. Design serwisu internetowego stanowił bazę dla pozostałych projektów graficznych. Postawiliśmy na prostotę, użyteczność i modne gradienty. Całość wyszła bardzo smacznie. 

Wdrożenie systemu CMS

Wdrożenie systemu PageEditor okazało się zbawienne dla klienta, który od dłuższego czasu planował rozbudowę serwisu WWW o artykuły eksperckie i poradniki. Odpowiednio zaprojektowana architektura informacji uporządkowała pracę redaktorom, ale przede wszystkim ułatwiła użytkownikom wyszukanie interesujących ich informacji. 

Najważniejsze oczekiwania dotyczące systemu CMS:
• łatwa aktualizacja treści z możliwością odpowiedniego jej stylowania przy pomocy wizualnych edytorów treści,
• łatwa, wizualna możliwość zarządzania strukturą serwisu WWW,
• dokumentacja i interfejs programu w języku polskim,

• wdrożenie modułu do zarządzania wersjami językowymi.

Efekty wdrożenia serwisu WWW z systemem CMS

Jeśli mierzyć zadowolenie klienta ilością powstałych stron to z całą pewnością odnieśliśmy sukces. W ciągu pierwszego pół roku od uruchomienia serwisu WWW kilku redaktorów przygotowało kilkadziesiąt nowych stron, które znacznie zwiększyły widoczność serwisu WWW klienta w wynikach wyszukiwania Google. System CMS oraz serwis WWW utrzymywane są na serwerach Honki. 

Jesteśmy dla Ciebie 24/7/365

Opowiedz nam o swoim projekcie, a zajmiemy się nim od A-Z.

NAPISZ DO NAS Najważniejsze zastosowania PageEditor