Serwis internetowy firmy Poli-Eco

Dostepność strony WWW dla użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych serwisu WWW firmy Poli-Eco oraz łatwa jej aktualizacja stanowiły podstawę do zmiany stosowanych przez lata rozwiązań.

Kilka słów o kliencie i projekcie.

Firma Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o jest jednym z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PCV. Zostaliśmy zaangażowani przez Poli-eco do uporządkowania i realizacji projektów związanych z komunikacją online. W trakcie prac nad projektem, analizy jakie przeprowadziliśmy wykazały konieczność podzielenia projektu na część produktową od części korporacyjną. Na dwóch osobnych domenach (adresach WWW) zaczęły funkcjonować oddzielne serwisy WWW. Pierwszy przeznaczony dla klienta biznesowego (B2B) i wewnętrznego (HR) skupiający się na kwestiach biznesowych i organizacyjnych. Drugi serwis internetowy skupiał się na marce KORNER, grupach produktowych i produktach.

Wdrożenie systemu CMS.

Prace nad wdrożeniem zaczęliśmy od przebudowania architektury informacji. Zawiła i skomplikowana powodowała wiele błędów logicznych a w ich efekcie błędy 404, które irytują użytkowników i źle wpływają na pozycjonowanie. Za cel przyjęliśmy sobie uproszczenie architektury, mając przed oczami dwóch odbiorców treści, użytkownika Internetu i roboty Google. Następnie korzystając z gotowych rozwiązań do tworzenie struktury w PageEditor wprowadziliśmy najważniejsze kategorie i dalej przypisaliśmy im odpowiednie strony z treściami. Wykorzystując Moduł do zarządzania On-page SEO uzupełniliśmy Meta tagi i serwis WWW zaczął się znakomicie pozycjonować i zyskiwać ruch.

Uzyskaliśmy:

  • większą satysfakcję klientów firmy mierzoną długością spędzanego na stronie czasu oraz ilością odsłon,
  • zwiększyliśmy odwiedzalność serwisu firmowego o 35%
  • zwiększyliśmy odwiedzalność serwisu produktowego o 40%

Aby wspomagać administratora i redaktorów serwisu WWW wdrożyliśmy kilka dodatkowych usprawnień:

Za hosting projektu i utrzymanie aplikacji PageEditor odpowiada Honki Software House.

Jesteśmy dla Ciebie 24/7/365

Opowiedz nam o swoim projekcie, a zajmiemy się nim od A-Z.

NAPISZ DO NAS Najważniejsze zastosowania PageEditor